Jak najbardziej lubisz pracować? W grupie czy samodzielnie? Często nie mamy wyboru i jesteśmy zdani na łaskę szefa lub specyfikę pracy. Często współpracujemy z innymi, często tworzymy jakiś zespół z innymi, często sukces projektu zależy od dobrej współpracy.

Ponieważ współpraca z innymi może nas spotkać wszędzie i nie dotyczy ona tylko pracy, ale też innych dziedzin życia, to dziś masz szansę posłuchać o mocy współpracy i o tym dlaczego warto tak budować zespoły, by każdy czuł się w nich jak najlepiej.

Posłuchaj wywiadu z 3 niesamowitymi kobietami, które autorka podcastu poznała na warsztatach jakie prowadziły – Moc współpracy w ramach ich nowego projektu Laboratorium współpracy. Dziewczyny na pomysł wpadły przypadkiem, ich ścieżki zbiegają się wokół teatru, a dodatkowo są przykładem, że zespół mogą tworzyć także ludzie oddaleni tysiące kilometrów od siebie – to właśnie dzięki umiejętności pracy zespołowej oraz możliwościom, jakie daje obecnie technologia i internet!

Agnieszka, Magda i Karolina rozmawiają z autorką o mocy współpracy, pasji do teatru i jogi, a także o tym, jak można pogodzić pracę zawodową z dodatkowymi projektami. Porozmawiają też o tym jak ważne jest budowanie silnych i sprawnie działających zespołów we własnej firmie, dzięki czemu, Ty jako szef możesz odetchnąć i oddalić się obserwując wszystko z boku!

Zachęcamy Cię nie tylko do odsłuchania podcastu, ale także do odwiedzenia fanpage dzisiejszych gości Laboratorium Współpracy i wyczekiwania następnych warsztatów!

Nie zapomnij także odwiedzić strony podcastu Firmy On-Line.