#zmiana #sukces #mentoring

UMYSŁ SZEFA to podcast dla ludzi gotowych żyć, rozwijać się i prowadzić firmę w zgodzie ze sobą. Gościem 5. odcinka jest Konrad Mazurek – przedsiębiorca, właściciel 3 firm, wyłączny dystrybutor marki z branży beauty (e-commerce), Mentee Ewy w latach 2017 – 2018.

Minutki podcastu:
00:00 – WSTĘP: Kim jest Konrad Mazurek? O czym Ewa będzie z nim rozmawiać ? Co to znaczy być wolnym człowiekiem?
03:30 – MENTORING: Jaka była ścieżka kariery zawodowej Konrada Mazurka zanim poznał się z Ewą? Co było pierwszym sygnałem dla Konrada, że potrzebuje zmiany zawodowej?
09:30 – Dlaczego Konrad zdecydował się na mentoring? Czego Konrad potrzebował na tamtym etapie swojego życia? Co sprawiło, że wybrał Ewę na swojego Mentora?
15:47 – Jak Konrad rzucił pracę i co się stało później? Co przyspieszyło efekty mentoringu? Dlaczego czujemy strach przed zmianą?
21:39 – Co jest celem mojego programu mentoringowego? Co Konrad uważa za najważniejsze efekty mentoringu?
27:48 – Co było tematem spotkań mentoringowych? Czy na mentoring trzeba być gotowym? O czym myśli osoba, która potrzebuje mentoringu?
31:55 – Czym się różni mentoring od pracy z nauczycielami, którzy budują Twojego ego? Jakie są różne możliwości i sposoby rozwoju?
39:24 – Czego Konrad nauczył się dzięki ciszy? Czym jest zrozumienie? Kiedy kończy się proces mentoringowy?
45:06 – BIZNES: Dlaczego Konrad nie założył biznesu w branży, w której działał jako pracownik? Jak wyglądał początek Konrada jako przedsiębiorcy? Jak potoczyły się rozmowy Konrada z inwestorami zewnętrznymi?
56:52 – Skąd Konrad wziął pomysł na biznes? Co to znaczy dobry timing w biznesie? Co pomogło Konradowi i Sandrze rozwinąć biznes do 7 cyfrowych przychodów?
1:05:23 – Co sprawia, że ludzie nie żyją tak jak chcą? Czego trzeba się nauczyć na nowo, by układać życie po swojemu?
1:10:31 – Co jest dla Konrada sukcesem? Po co precyzyjnie formułować myśli? Co w praktyce oznaczają słowa: „where focus goes, energy flows”?
1:16:10 – Czym kierować się na swojej własnej ścieżce biznesowej? Co się dzieje jak idziesz za głosem swojego serca? Czy można powtórzyć czyjś sukces biznesowy?
1:24:22 – KRYZYS: Mediacje w biznesie – czego potrzebuje przedsiębiorca w sytuacji kryzysowej? Jakich porad udziela mentor przedsiębiorcy w kryzysie?
1:30:41 – Partner życiowy i biznesowy – jak prowadzić razem biznes i zachować równowagę w związku?
1:40:03 – Zdrowie w biznesie – skąd ten ból, czyli co zrobić jak przekonania i emocje wywołują fizyczne dolegliwości?
1:47:17 – PODSUMOWANIE: Wskazówki Konrada dla przedsiębiorców – jak działać i czego nie robić? Czy wystarczy mieć coś na uwadze, by tego uniknąć?
1:57:50 – Czego w życiu nie możemy odzyskać? Czy warto czytać jeszcze więcej książek? Z czego jeszcze Konrad jest dumny w kontekście rozwoju biznesu?

Jeżeli chcesz skontaktować się z Konradem, to napisz do Ewy:
ewa.blonska@holistic-consulting.pl

Więcej o Ewie:
🌐 https://www.ewa-blonska.pl/
🌐 https://www.linkedin.com/in/ewablonska/
🌐 https://www.facebook.com/MentoringIKIGAI/