Chcesz zarabiać całkowicie przez Internet, pracować z domu i prowadzić firmę online niewielkim kosztem? Zajmij się e-handlem i uruchom sklep internetowy w dropshippingu! Założysz go, nawet jeśli nie dysponujesz dużymi środkami do zainwestowania w biznes. Sprawdź, na czym zaoszczędzisz wybierając dropshipping oraz ile kosztuje gotowy sklep internetowy w tym modelu w oparciu o platformę e-commerce Sky-Shop.

Oszczędności w dropshippingu

Dropshipping to model logistyczny, w którym handlujesz towarami, których fizycznie nie posiadasz. Nie prowadzisz więc magazynu i nie przejmujesz się kosztami jego utrzymania. Co więcej, nie masz wydatków związanych z pakowaniem i wysyłaniem produktów do klientów docelowych. Wszystkim zajmują się producenci i hurtownie, z którymi współpracujesz.

Co jednak z inwestycjami niezbędnymi do rozpoczęcia handlu w oparciu o dropshipping? Te również są niewielkie. W dropshippingu nie inwestujesz nawet w asortyment do sprzedaży, bo płacisz za produkty dopiero, gdy zostaną zamówione przez Twoich klientów.

Sprawdź, co możesz sprzedawać w dropshippingu!

https://sky-shop.pl/integracje-hurtownie-dropshipping?utm_source=przedsiebiorcawsieci&utm_medium=art&utm_campaign=zaloz_sklep

Musisz jednak dysponować miejscem do prezentacji oferty – własny sklep internetowy, który najlepiej nadaje się do tego celu, uruchomisz stosunkowo niskim kosztem. Za chwilę dowiesz się, za co będziesz musiał zapłacić zakładając sklep w dropshippingu oraz ile pieniędzy kosztuje jego uruchomienie i „rozkręcenie”.

Oprogramowanie do sprzedaży

Najważniejsze jest oprogramowanie, które umożliwi Ci prowadzenie sklepu w dropshippingu. Możesz wybrać program na licencji Open Source, który pobierzesz całkowicie bezpłatnie. Jego instalacja i konfiguracja będzie Cię jednak sporo kosztować. Zapłacisz nie tylko za usługi specjalisty, który pomoże Ci jej dokonać, ale również niezbędne wtyczki i dodatki. Na Twoich barkach spoczną także aktualizacje oprogramowania i wdrożenia nowych funkcji.

Tańszą alternatywą będzie platforma e-commerce typu SaaS. W abonamencie otrzymasz szeroki wachlarz funkcji i dodatków. Oprogramowanie będzie na bieżąco aktualizowane i rozwijane przez wydawcę. W razie kłopotów z jego obsługą, skorzystasz też z pomocy technicznej. Oprogramowanie oferowane w modelu SaaS jest zatem bardziej ekonomicznym rozwiązaniem – szczególnie w perspektywie długoterminowej.

Na rynku znajdziesz wiele platform e-commerce w abonamencie. Nie wszystkie jednak sprawdzą się w handlu w dropshippingu tak dobrze, jak Sky-Shop. Autorski moduł integracji z hurtowniami i producentami od Sky-Shop to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do dropshippingu na rynku. Szybkie pobieranie produktów od kontrahentów, częste aktualizacje stanów magazynowych i automatyczne wysyłanie zamówień do wybranych hurtowni to tylko niektóre z jego zalet.

Sky-Shop z modułem integracji dropshipping kosztuje już od 138 zł miesięcznie!*

* Koszt abonamentu na oprogramowanie Sky-Shop + modułu integracji Dropshipping w podstawowych opcjach, stan na dzień publikacji artykułu

Konfiguracja sklepu internetowego

W intuicyjnym panelu administracyjnym Sky-Shop samodzielnie skonfigurujesz swój sklep. W bezpłatnych materiałach edukacyjnych i tutorialach video na stronie internetowej i blogu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje. Osadzone w systemie opisy funkcji i instrukcje tekstowe pod znakami zapytania ułatwią Ci pracę. Możesz też korzystać z darmowego wsparcia technicznego udzielanego przez dostępny w godzinach pracy biura Sky-Shop support.

Podczas konfiguracji sklepu powinieneś zadbać też o:

 • domenę – adres internetowy kupisz za kilkanaście złotych i podepniesz pod sklep bezpłatnie w kilka minut;
 • wygląd strony – w Sky-Shop znajdziesz działający w trybie „przeciągnij i upuść” kreator z 70 darmowymi modułami;
 • logo marki – za indywidualny projekt zapłacisz tyle, na ile cenić się będzie jego wykonawca ;);
 • regulamin, politykę zwrotów i RODO – możesz je stworzyć samodzielnie lub zapłacić za pomoc prawnika;
 • zatowarowanie – w module integracji z hurtowniami Sky-Shop dokonasz go w mgnieniu oka.

Pakiet „gotowy sklep internetowy”

Chcesz kupić gotowy sklep internetowy? Wybierz jeden z dostępnych w Sky-Shop pakietów. Otrzymasz w nich m.in.

 • Roczny abonament na oprogramowanie;
 • Moduł integracji z hurtowniami dropshipping;
 • Hosting i skrzynki pocztowe;
 • Indywidualne projekty graficzne – m.in. logo, reklam Google Ads czy grafik na Facebooka;
 • Mini księgowość online i bramkę płatności Sky-Pay z niską prowizją;
 • Regulamin sklepu i dokumenty RODO;
 • Szkolenie z obsługi oprogramowania.

Wybierz gotowy sklep internetowy z towarem w dropshippingu od Sky-Shop!

https://sky-shop.pl/gotowy-sklep-internetowy?utm_source=przedsiebiorcawsieci&utm_medium=art&utm_campaign=zaloz_sklep

UWAGA: W sieci możesz znaleźć też produkt określany mianem „gotowy sklep internetowy z towarem”. Pod tym pojęciem kryje się przeważnie gotowy do uruchomienia sklep z wcześniej dobranym asortymentem. Nie warto jednak w niego inwestować, ponieważ taki sam sklep oferowany jest wielu osobom. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup, nie będziesz w stanie wyróżnić się na rynku.

Inwestycje w promocje

Pamiętaj, że chociaż gotowy sklep internetowy w dropshippingu uruchomisz stosunkowo niskim kosztem, to nie zaczniesz zarabiać, o ile nie zainwestujesz czasu i pieniędzy w marketing. Musisz zatem przygotować się na wydatki na promocję sklepu. Możesz postawić na przykład na:

 • pozycjonowanie, dzięki któremu strona Twojego sklepu będzie dobrze widoczna w wyszukiwarce Google – które kosztuje od kilkuset złotych miesięcznie wzwyż, jednak daje długoterminowe efekty;
 • reklamy Google Ads, które zastępują doraźnie pozycjonowanie – są dosyć drogie, jednak pozwalają szybko dotrzeć do klientów docelowych, gdyż wyświetlają się poza tzw. wynikami organicznymi;
 • działania w mediach społecznościowych, które możesz prowadzić na własną rękę lub wynająć do tego celu specjalistę lub agencję za kilkaset-kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Podsumowanie – Ile kosztuje gotowy sklep internetowy w dropshippingu?

Tak naprawdę trudno odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje gotowy sklep internetowy w dropshippingu. Ostateczny koszt uruchomienia takiego sklepu zależy od tego, jakie rozwiązania wybierzesz i jaką część pracy wykonasz samodzielnie. Platforma Sky-Shop pozwoli Ci zaoszczędzić na większości rzeczy, za które musiałbyś zapłacić stawiając sklep na oprogramowaniu Open Source czy innym rozwiązaniu w abonamencie. Zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w marketing swojego sklepu.

Chcesz sprawdzić, jak wygląda budowanie sklepu na Sky-Shop w praktyce? Skorzystaj z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego, w trakcie którego możesz poznać wszystkie funkcje oprogramowania! Po upływie 14 dni możesz opłacić abonament lub zrezygnować – Twój sklep zostanie usunięty automatycznie. Niczego nie ryzykujesz!