#ikigai #mentoring #hipnoterapia

UMYSŁ SZEFA to podcast dla ludzi gotowych żyć, rozwijać się i prowadzić firmę w zgodzie ze sobą. Gościem 2. odcinka jest Ewelina Foks – hipnoterapeuta, ekspert od komunikacji z samym sobą, odkrywca swojego IKIGAI, pełna radości życia kobieta, która wcześniej przez 20 lat pracowała na etacie, w tym 17 lat jako urzędnik.

Minutki podcastu:
00:00 – WSTĘP: O czym będą rozmowy w podcaście „Umysł szefa”? Jak Ewa poznała gościa tego odcinka? Przedstawienie Eweliny Foks.
03:24 – MENTORING: Początek zmiany Eweliny Foks. Czym jest mentoring – definicja Ewy i definicja Eweliny. Dla kogo jest mentoring i jakie są korzyści z pracy w relacji mentoringowej? Czym kierować się przy wyborze mentora? Co jest potrzebne obok chęci nawiązania relacji mentoringowej? Czy relacja mentoringowa się kończy? Mentoring 1:1 a mentoring grupowy.
23:55 – OBSERWACJE UMYSŁU: Początek obserwacji własnego umysłu – historia Eweliny Foks z hipnoterapią w tle. Po co obserwować swój umysł? Co blokuje człowieka przed odpowiedzialnością za swoje wybory? Co to jest odwaga? Co możemy dostrzec dzięki naszym umysłom?
30:58 – EMOCJE: Dlaczego nie rozumiemy innych ludzi? Po co jest lęk i jak go wykorzystać w życiu? Jak i po co wejść w kontakt z własnymi emocjami? Jak wykorzystać transformującą moc gniewu? Co to jest rekontekstualizacja? Po co świadomie wywoływać w sobie gniew? Jak zmienić nawyki? Jak wykorzystać wiedzę o częstotliwości fal mózgowych do wprowadzenia w życiu zmiany? O tym samym różnymi słowami – o co chodzi?
46:00 – HIPNOZA: Historia Ewy o zmianie dzięki hipnoterapii. Droga do IKIGAI Eweliny Foks. Co to jest hipnoza? Co ma wspólnego hipnoza z biznesem? Jak Ewelina Foks postrzega hipnoterapię? Jaka jest rola hipnoterapeuty? Dla kogo jest hipnoza? Jakie są przeciwwskazania zdrowotne do odbycia sesji hipnozy?
57:23 – PODSUMOWANIE: Czego ludziom brakuje w życiu? Co to jest spektakularna zmiana? Po co iść drogą IKIGAI? Co to jest stan spokoju? Różnica między zawodem a celem życiowym oraz kilka słów o sensie życia.

Chcesz umówić się na sesję hipnoterapii z Eweliną Foks?
Zadzwoń do Eweliny: +48 6666 800 69

Więcej na:
🌐 https://www.ewa-blonska.pl/
🌐 https://www.linkedin.com/in/ewablonska/
🌐 https://www.facebook.com/MentoringIKIGAI/